22
Eki

İcra Müdürlüğü Sınavı Alan Bilgisi Denemesi

Başka Kim 1.100 TL Ödeyip bu 15 Haftalık Bu Deneme Kampı’nda İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavı Alan Bilgisi Netlerini Yükseltmek İstiyor?

Değerli arkadaşım,

Eğer İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavı’na hazırlanıyorsan… ve alan bilgisinde iyi bir net yapmak istiyorsan… bu mesaj bu ay okuduğun en önemli mesaj olacak.

Neden mi? Hemen açıklayayım.

Ben Gülbin Uysal. Tam 20 yıldır kurum sınavları ve KPSS’ye hazırlanan öğrencilere hem sınıf içinde hem de online olarak hukuk dersleri anlatıyorum.

İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavı her yıl Aralık veya Ocak ayı gibi yapılıyor ve birkaç ay içinde sınavın ilan edilmesini bekliyoruz. Bu yüzden alan bilgisi çalışmalara şimdiden başladım ve bir deneme çözüm kampı oluşturdum.

Toplam 15 hafta süren ve katılım ücreti 1.100 TL olan bu kampta seni de görmek istiyorum.

Kampın detayları şöyle:

  • Her hafta 45 soruluk bir deneme çözüyoruz. Denemeler gerçek sınav sorularıyla paralel oluyor.
  • Denemeleri ve cevaplarını dersten bir gün önce sana yolluyorum. Böylece inceleyip derse hazırlanabiliyorsun.
  • Toplam 15 denememiz var. Ve her pazar günü 19:30’da başlıyor.
  • Mevzuat dışında kalan soruları çözerken o sorunun değindiği konu anlatımını da anlatıyorum.
  • Dersleri video kayıt altına alıyorum. Böylece bir derse gelemezsen veya daha sonra tekrar izlemek istersen kendin izleyebiliyorsun.

Şimdi seninle, daha önceki öğrencilerimin görüşlerini paylaşmak istiyorum.

Ben Azime Coşan icra müdürlüğü sınavına 2. Kez hazırlanıyorum. Gülbin hocamla yollarımız bu sene kesişti. Daha önceden tanımayı çok çok isterdim çünkü kendisi çok başarılı çok bilgili bir insan ve herşeyden öncesi bir arkadaş bir abla gibi çok sıcak kanlı her derdinizde yanınızda olabilen bir insan. Bu zamana kadar bir cok alanda sınava girdim ve denemenin çok yararsız olduğunu düşünürdüm ve denemeye girmekten hep kaçardım ve sanki normal sınava girer gibi çok heyecanlanırdım. Şimdi öyle olmadığını ve ders tekrarı gibi çok yararlı olduğunu maalesef bir çok sınava girdikten sonra geç de olsa Gülbin hocamla öğrendim bunu. Denemeler bana ders tekrarı gibi geliyor ve nerelerde eksik olduğumu görebiliyorum derste rahatlıkla soru sorabiliyorum ve sorduğum sorunun ders tekrarını yapıyor. Derslerin online olması çok büyük avantaj benim için denemeleri geçmişe yönelik çözüp tekrar videolarını izleyebiliyorum. Buradan bütün arkadaşlarıma özellikle benim gibi denemelerden korkan ve gereksiz bulan arkadaşlarıma sesleniyorum benim gibi hata yapmayın uzmanında en iyisi Gülbin hocama güvenin ve asla pişman olmazsınız.

– Azime Coşan

İcra müdürlügu sınavına 3 girişim olacak fakat daha önce oturup deneme çözmeye konuları yetiştirmeye vaktim olmamıştı sınavdan mülakata kalacak kadar bir puan alamamistim kendi çabalarım pek sonuç vermedi diyebilirim aslında daha sonra Gülbin hoca ile tanıştım ve iyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan birisi oldu her zaman her saatte her sıkıntınızi paylaşabileceğiniz her konuda desteğini esirgemeyen hocamız daha önce borçlar hukuku ticaret hukuku Medeni hukuk alanında zorlanıyordum şuan ki programımıza göre her konunun tekrarını o konuyla ilgili çıkmış veya çıkabilecek yöndeki tüm analizleri sağlıklı bir şekilde yaptığımızin farkına vardım diyebilirim sizin derslerinizin en güzel yanı bıkmadan defalarca en ince ayrintisina kadar söyleyip tekrar tekrar anlatmanız en büyük avantajim oldu diyebilirim . Derslerin online olması kayıtlarının bulunması aradan zaman geçtikten sonra denemelerinde tekrar başa dönüp izleme gayet uygun ve yerinde olduğunu düşünüyorum . Bu dersi satın alma konusunda kararsız kalan endişe duyan arkadaşlarım sizler için burası bulunmaz bir nimettir bende bu sınava defahatle zorlukla hazırlanan birisi olarak önereceğim nadir insanlardan birisi Gülbin hocamızdır.

– Meral Kök

Daha önce bu sınava hazırlanmış mıydın?
İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavına hazırlandım ve sınavdan yeterli puanı alamadım.
Benle birlikte hazırlanmadan önce, hukukta en çok nerede zorlanıyordun?
Hukukta hemen hemen alanımıza konu olan bütün dersleri anlamada zorluk çekmekteydim. Özellikle Kıymetli Evrak, Borçlar Hukuku ve Medeni Usul Hukuku derslerinde.
Uyguladığım ders programı sana ne yönde bir fayda sunuyor?
Uygulanılan ders programı, öncelikle bir disiplin ve düzenli çalışma imkanı sunmakta ve verimli bir şekilde ilerleme sağlamaktadır.
Sence benim derslerimde en güzel şey ne?
Derslerinizde biz öğrencilere sergilediğiniz tutumunuz çok güzel, konuları en ayrıntısına kadar anlatmanız, sorularımıza açıklayıcı bir şekilde cevap verip yorumlamanız bunları yaparken de nezaket ve güler yüzlülüğünüz çok güzel.
Derslerde “şu da olsa süper olurdu” diye aklından geçirdiğin bir şey var mı?
Bence yok. Derslerimiz gayet eğlenceli ve verimli geçmekte.
Derslerin online olması hakkında ne düşünüyorsun?
Derslerin online olması, dersler anlatılırken aklımızda olan soruları hemen yönlendirip cevap almamızı ve anlamadığımız yerlerin tekrarı açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum.
Ücretli olarak satışa çıkacak olan bu eğitimi satın almayı düşünen ama kararsızlık yaşayan birisine ne söylemek istersin?
Bence tek başına çalışarak çoğu şey eksik kalıyor. Eğitim desteği satın almanın , çalışma disiplinin sürekliliği verimliliği açısından çok önemli. Eğitim aldığım kuruluşta eğitmenlerin destek ve stratejileri, neyi nasıl yorumlamamız gerektiğini, nasıl ilerlememiz gerektiği konusunda destekleriyle, ders çalışma ve sınava hazırlık sürecinde çok büyük katkıları bulunmaktadır.

-Emsal Taşkın

Şu anda bu kampta 6. haftadayız. Dediğim gibi ilk 5 haftanın video kaydı var. Dersleri canlı işliyorum o yüzden hemen kaydını yaparsan bu pazar bize katılabileceksin.

İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavı Deneme Çözüm Kampı’na kayıt olmak çok kolay. Tek yapman gereken aşağıdaki butona tıklamak ve açılan sayfadan satın alma işlemini tamamlamak.

Yorum ekle